Lubin, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista/-ka ds. Rekrutacji

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Najważniejsze obowiązki:

Redagowanie i publikacja ogłoszeń o pracę
Współpraca z portalami internetowymi, biurami karier, PUP
Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na wszystkie szczeble stanowisk
Przeprowadzanie wywiadów telefonicznych i spotkań rekrutacyjnych z kandydatami, udział w Assessment Center
Analiza zebranych dokumentów aplikacyjnych
Nadzór nad procesem zatrudniania kandydatów
Raportowanie działań do Kierownika HR

Wymagania:

Wykształcenie wyższe (mile widziane: zarządzanie zasobami ludzkimi bądź pokrewne)
Mile widziane doświadczenie w Agencji Pracy Tymczasowej
Umiejętność korzystania z różnych źródeł pozyskiwania kandydatów
Doskonałe umiejętności komunikacyjne
Umiejętność prowadzenia kilku projektów równocześnie
Umiejętność pracy pod presją czasu
Dobra znajomość pakietu biurowego Microsoft Office (w tym Excel)
Prawo jazdy kat. B

WIĘCEJ INFORMACJI: https://recrute.pl/praca/id/17850 »

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 27 Maj, 2019  16:34

Identyfikator: 658430

Wyświetleń: 1361