Lubin, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Magazynier &#8211; Operator WÓzka WidŁowego (lubin)

Legnica

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606/1) poszukuje dla swojego Klienta z Lubina kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER &#8211; OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (LUBIN)

Opis stanowiska:
- przyjmowanie i wydawanie towarów
- kompletowanie towaru
- obsługa wózka widłowego
- Miejsce pracy: Lubin

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie
- doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
- aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych
- aktualna książeczką do celów sanitarno- epidemiologicznych
- gotowości do pracy w trybie zmianowym, od poniedziałku do niedzieli
- chęci do pracy

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
- Umowę zlecenie
- pracę w renomowanej firmie
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- atrakcyjne wynagrodzenie
-możliwość zatrudnienia w przyszłości na stale u naszego Klienta

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja.legnica@mrjob.pl/ w tytule maila prosimy o wpisanie MAG-WÓZ/LUBIN/2014

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."

Ogłoszenie dodane: Sroda, 19 Marzec, 2014  15:42

Identyfikator: 500650

Wyświetleń: 1542