Lubin, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Produkcji Bezpłatny Dojazd, Wysokie Premie

Lubin

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Agencja Zatrudnienia HERSTER (nr cert.10712)
poszukuje dla swojego Klienta w Legnicy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI
bezpłatny dojazd, wysokie premie
Lubin

OPIS STANOWISKA PRACY:
Miejsce pracy: okolice Środy Śląskiej
Bezpłatny dojazd na trasie Lubin - Środa Śl.
Praca stała
Praca w systemie 3-zmianowym (poniedziałek &#8211; piątek)
Montaż ręczny
Kontrola wzrokowa
WYMAGANIA:
Wysoka motywacja do pracy
Dokładność, sumienność
Doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem
Praca dla kobiet
Mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
OFERUJEMY:
Wynagrodzenie podstawowe + wysokie premie (do 1000 zł brutto)
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
Istnieje możliwość zatrudnienia przez firmę Klienta
Możliwość dłuższej współpracy z Agencją
KONTAKT:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego cv na adres e-mail: biuro@herster.pl/, w tytule maila wpisując: Pracownik Produkcji

kontakt pod numerem telefonu: 517169400, 727239265

Prosimy o załączenie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 17 Sierpien, 2017  12:26

Identyfikator: 618641

Wyświetleń: 1733