Lubin, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Prace PorzĄdkowe/pomocnicze

Lubin

Poszukujemy osób uczących się do prac porządkowych w sklepie z wyposażeniem wnętrz w LUBINIE.

Terminy pracy:

21.01.2011 od 11:00 do 16:00
22.01.2011 od 11:00 do 16:00
24.01.2011 od 11:00 do 19:00
25.01.2011 od 11:00 do 19:00

Zadania:

- prace przy ręcznym rozładunku,

- przekładanie, wykładanie towaru,

- utrzymanie porządku/sprzątanie.

Wymagania:

- osoba ucząca się &#8211; warunek konieczny

-rzetelność,

-zaangażowanie

Oferujemy

- 10 zł brutto/godz.

- praca na umowę zlecenie.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV z dopieskiem "Prace porządkowe -Legnica" na adres Startpeople Sp.z.o.o.:

wro-rekrutacja1@startpeople.pl/

Prosimy o dopisanie w swoim CV poniższych klauzul:

*Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w zbiorze danych prowadzonym przez Start People Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111, w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

*Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Start People Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111, potencjalnym pracodawcom w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 20 Styczen, 2011  15:38

Identyfikator: 266409

Wyświetleń: 4713