Lubin, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Poszukujemy merchandisera

Real Lubin

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Merchandiser

Opis stanowiska:

- dbanie o należytą ekspozycję towaru

- sprawdzenie jakości towarów

- uzupełnianie brakujących etykiet cenowych

- zapewnienie ciągłej dostępności towarów

- przesyłanie raportów z wizyt. Zdjęć ekspozycji

- utrzymanie w czystości miejsc eksponowanych

- odpowiedzialność i zaangażowanie w realizacji zadań

Oczekiwania:

- dyspozycyjność w godz. 6.00-9.00

- komunikatywność i kreatywność

- dyspozycyjność

- silna motywacja do pracy i zaangażowanie

- aktualna książeczka SANEPID

- mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Merchandisera

Oferujemy:

- pracę na rzecz lidera rynku

- praca na umowę zlecenie

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres:

aszczawinska@merchandisingteam.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 01 Wrzesien, 2011  21:21

Identyfikator: 337243

Wyświetleń: 3333