Lubin, Dolnośląskie

Opiekunka dla Pani Ursuli, 97lat, od 1000-1100&#8364; netto.

Lubin

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

DATA WYJAZDU: 14.10.2016
MIEJSCOWOŚĆ: 76316 Malsch
OPIS STANOWSIKA:
Pani mieszka sama w mieszkaniu, jest osobą chodzącą, wymagana nieznaczna pomoc przy codziennych czynnościach. Podopieczna potrzebuje głównie towarzystwa opiekunki, mimo wieku jest w dobrej formie fizycznej jak i psychicznej. Nie trzeba również wstawać w nocy, pani sama chodzi do toalety.
OBOWIĄZKI:
- dbanie o dobre samopoczucie oraz asystowanie w codziennych czynnościach
- prowadzenie gospodarstwa domowego, robienie zakupów, utrzymywanie porządku.
WYMAGANIA:
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- język niemiecki podstawowy+/średni
- opiekunkę powinna cechować odpowiedzialność, ciepło, empatia wobec podopiecznego
- prawo jazdy kat.B
- mile widziane referencje i certyfikaty
NASZA OFERTA:
- oferujemy legalne zatrudnienie
- pełne ubezpieczenie Niemieckie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- organizacja i opłata podróży
- stały kontakt z koordynatorem w czasie pobytu w Niemczech
KONTAKT:
- Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 508-442-256 lub 882-645-627
- E-Mail : rekrutacja@medicolive.eu
- Chętnie także spotkamy się z Państwem osobiście w naszym biurze
Fundacja &#8222;Medico Live&#8221;
59-300 Lubin
Ul. Ścinawska 11

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 13 Pazdziernik, 2016  12:25

Identyfikator: 595671

Wyświetleń: 1142